JAROSLAV GOTTWALD - S.G. ELECTRONIC a SGE STAVEBNÍ s.r.o.

KOMPLETNÍ SERVIS, ÚDRŽBA A VÝSTAVBA NEMOVITOSTÍ

U vody 1, 170 0 Praha 7 - Holešovice, Tel: +420 283 870 824

Stavební práce

Úvod:

Naše firma provádí stavební práce různých druhů, a to převážně pomocí svých kmenových zaměstnanců. Zaměřujeme se především na údržbu bytového fondu a výstavbu nových bytů či rodinných domů. Rádi uvítáme větší zakázky, ale neodmítáme ani drobnosti, které některé konkurenční firmy provádět nechtějí. Můžete u nás objednat výměnu jedné prasklé dlaždice na schodišti domu stějně jako výstavbu rodiného domu. Při provádění prací je pro nás důležitý především spokojený zákazník a vysoká kvalita práce, na kterou dohlíží tým našich zkušených techniků. V případě Vašeho zájmu můžeme jakoukoliv stavbu realizovat na klíč, a to včetně zhotovení projektové dokumentace, jednání se stavebním úřadem a ostatními dotčenými institucemi. Specializujeme se i na dodávky a montáže interierů.

Jestliže potřebujete realizovat jakékoliv stavební práce, rádi Vám předložíme technologickou i cenovou nabídku. Schůzku s naším technikem si můžete domluvit na telefonu 283 870 824, nebo pomocí Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Níže na této stránce naleznete odkazy na články popisující některé stavební činnosti, jejichž realizací se zabýváme velmi často. Možná v nich najdete trochu inspirace, možná i řešení Vašeho problému. Každopádně jsme t pro Vás !!!

Odkazy na některé články:


Stavíme Váš dům

Rekonstrukce bytu od A do Z

Půdní vestavby

Opravy fasád

Opravy balkonů a teras

Výměna oken

Oprava střech

Oplocení

Oprava dilatačních spár

Koupelny

Izolace základů

Zábrany proti holubům